Fotobudka kraków, gdzie szukać ?

Fotobudka kraków, gdzie szukać ?

Cześć. Co możecie powiedzieć na temat fontann czekoladowych w Krakowie? Ile trzeba za taką zapłacić?

michooo56

Posty: 21

 
W momencie, gdy chciałem wynająć fotobudkę w Krakowie znajomy od razu podsunął mi namiar na http://www.czekomania.pl. Sprawdziłem ich ofertę, przeczytałem kilka opinii i zadzwoniłem, aby zarezerwować termin.

Całe szczęście, że zrobiłem to odpowiednio wcześnie :)

Kasiaaaa1

Posty: 24

 
Organizując osiemnastkę w Rzeszowie wynajęłam jako niespodziankę dla mojej córki fotobudkę.

Zabawa była przednia, zaskoczenie także ogromne, ale córka mocno mnie pochwaliła, bo to dość popularna usługa wśród młodych.

Zrobili ze znajomymi chyba kilkaset zdjęć :)

gdzies23

Posty: 16

 
Wybierając fotobudkę w Rzeszowie wspólnie z przyszłym małżonkiem mieliśmy ciężki orzech do zgryzienia. Wzięliśmy pod uwagę doświadczenie firmy, a także opinie o niej, bo ceniona przez nas jest przede wszystkim terminowość. Oferta cenowa jednej z firmy przypadła nam do gustu i ją wybraliśmy.

Damiano

Posty: 27

 
Jeśli chodzi o fontannę czekoladową w Krakowie to polecam Wam zamówić ją razem z obsługą.

W moim wypadku problematyczna była obsługa fontanny, z którą było niemało zamieszania, ale i tak miło wspominamy ją, jak i całe nasze wesele, które było znakomitą zabawą. Fontanna kosztowała nas zaledwie 500 złotych, ale wspominałam o kosztach obsługi, o jaką warto zadbać.

kikiriki2k

Posty: 19

 
Z moich doświadczeń mogę powiedzieć, iż fotobudka powinna pojawić się na weselu przez kilkadziesiąt minut, może przez godzinę czy półtorej w zależności od ilości gości. Dłużej nie ma sensu – poniektórzy potrafią robić sobie fotografie w nieskończoność, a powinni już skupić się na zabawie.

yaoks

Posty: 25

 
Mnie raduje, że panuje taka konkurencja, jeżeli chodzi o fotobudki.

Za rok biorę wesele i chcę wynająć taką usługę. Większa konkurencja = niższa cena, którą zapłacę. Powinniście podobnie podchodzić do sprawy oprócz narzekać na ponadprzeciętnie znaczny wybór. To właściwie dla Was korzyść.

alklu7

Posty: 15

 
Jeżeli zastanawiasz się nad tym, aby fotobudka odszukała się na Twoim weselu to nie wahaj się ani chwili! W sumie dziwię się sobie, iż zastanawiałam się nad tym, bo teraz wybór byłby oczywisty. Jestem już po weselu, lecz z pewnością ponownie wybrałabym fotobudkę jako dodatkową atrakcję.

Goście zarówno są zadowoleni, bo mają fajne pamiątki w interesujących przebraniach :)

englandrm

Posty: 26

 
Wydaje mi się, że fontanna czekoladowa w Kielcach dostępna do zamówienia jest już za 400-500 złotych.

Uzależnijcie ilość czekolady od ilości zaproszonych gości, bo właśnie tak zrobiliśmy za poradą firmy, która przywiozła fontannę. Posiadała ona efektowne podświetlenie, a sama czekolada była smaczna.

Sklepik

Posty: 20

 
Osobiście mam pozytywne doświadczenia z fotobudką, albowiem na weselu mojej koleżanki wszyscy bawili się średnio przez kiepski zespół. Dopiero, gdy pojawiła się fotobudka około godziny 21 wszystko się rozkręciło, a ludzie mimo słabej muzyki zaczęli się doskonale bawić.

To jednocześnie fajny sposób na integrację :)

ilor45

Posty: 11