W jakim serwisie pobiorę mp3 za darmo ?

W jakim serwisie pobiorę mp3 za darmo ?

Szukam muzyki, mp3 za darmo. Wszędzie są jakieś ukryte opłaty. Pomóżcie, jeśli znacie jakąś fajną stronę.

Nowa

Posty: 17

 
Ostatnio też szukałem kilku zespołów muzycznych, ale jednak tego nigdzie nie znalazłem. Przy okazji wpadłem na portal http://pobierzpiosenki.pl. Tu rzeczywiście jest spora ilość mp3 za darmo do pobrania.

Wejdźcie i sami oceńcie, czy jest to czego szukacie. Aha jakość nagrań jest bardzo dobra.

monichś

Posty: 11

 
Szybko to można sobie płytę nabyć w empiku. Ja naszukałem się dobrej strony z muzyką i w sumie do tej pory nie mam niczego, co mógłbym polecić. Kilka stron, gdzie pobierasz mp3 jest w porządku, ale tu na nieszczęście trzeba zapłacić, a nie zawsze się przecież taka opcja opłaca. Jak ściągasz rzadko w zasadzie w ogóle.

zbychuuu

Posty: 18

 
Ja też pobieram piosenki za darmo. To idealna opcja. Bez wątpienia, że muszę poświęcić na to troszkę czasu, niemniej jednak mogę mieć wszystko co mi się podoba.

Madzia

Posty: 28

 
Ogromnie dużo jest stron z darmowymi mp3. Mnie osobiście przypadło tylko kilka do gustu, z których regularnie korzystam, gdy mam taką potrzebę. Zawsze jednak mam sporo problemów, gdy chcę znaleźć coś nietypowego. Bo na większości stron jest to samo.

Liome5656

Posty: 19

 
Mnie też zwiesza się komputer, gdy pobieram piosenki. Ale to nie jest chyba wina strony lecz mojego kompa. Nie wiem, a może wy możecie dać mi sensowną odpowiedź. Może nie mam zainstalowanych jakichś dodatków, nie znam się. Dzięki za zainteresowani.

basu

Posty: 25

 
Takich stron z darmowymi mp3 jest coraz więcej. Wszędzie jednak jest to samo jeżeli chodzi o muzykę. Sami pewnie to zauważyliście, a jak jest już coś więcej to niewątpliwie odpłatnie.

transerwis

Posty: 33

 
Właśnie o to chodzi, żeby mp3 za darmo było za darmo, bowiem w dużej mierze tak nie jest. Masa jest stron, gdzie koszty są ukryte. To po prostu najniezwyklej mnie wkurza, bowiem jak już znajdę co chciałem to trzeba płacić.

Domeczek3

Posty: 16

 
W sumie to jest wiele takich stron lecz nie każda ma takie darmowe mp3 jakie by się chciało. Ostatnio chciałem ściągnąć album kapelki i nie udało mi się odnaleźć.

SABUR

Posty: 18