Analiza składu ciała

Analiza składu ciała

Trenuję, pracuję, ale jakoś nie chudnę. Szukam opinii o najlepszych dietetykach w Szczecinie i ich podejściu do klienta. Zależy mi na szybkiej redukcji. Macie jakieś ciekawe pomysły?

Invar4

Posty: 10

 
Byłem miesiąc na diecie opracowanej przez Magdalenę Skowronek (dietica.szczecin.pl). Dostałem pełen opis posiłków, zalecenia do mojego typu sylwetki, nawyków żywieniowych i teraz radzę sobie samodzielnie z przyrządzaniem potraw.

Pilek23

Posty: 24

 
Ja bym na twoim miejscu odrzucił na początku konsultacje online, bo dietetyk musi na żywo ocenić twoje ciało, sposób odżywiania, wytknąć błędy :), przygotować cię mentalnie do zmian. Wyniki krwi zrób obowiązkowo i zapisuj, co jesz każdego dnia, dokładnie!

Szybka Krysia

Posty: 18

 
Dietetyk to dobry wybór z kluczowego powodu, braku późniejszego efektu jojo, który mnie naprawdę dobijał.

michrz

Posty: 21

 
Nie ufaj gotowym dietom, bo nie są dopasowane do indywidualnego standardu. Można szybko wpaść w jeszcze gorsze nawyki.

k124l

Posty: 15

 
Możesz skorzystać z oferty Magdaleny Skowronek, ze strony dietica.szczecin.pl. Pani dietetyk działa na rynku w Szczecinie, a jej konsultacja jest naprawdę warta swojej ceny, bo masz u niej analizę składu ciała, dokładną interpretację, ocenę nawyków żywieniowych i wiele innych. Godzinka mija raz dwa. Zalecenia dietetyczne wykorzystasz na spokojnie długoterminowo.

HiT92

Posty: 25

 
Na pewno pomoże ci Magdalena Skowronek (dietica.szczecin.pl). Spotkałem ją kiedyś na konferencji naukowej dotyczącej zdrowego stylu żywienia. Miałem akurat trochę problemów z nadwagą, a po nieformalnej rozmowie przekonałem się, że może mi pomóc i faktycznie najpierw mnie prowadziła, a później sam się nauczyłem tworzenia wartościowego jadłospisu. Dobry kontakt, jak chcesz się faktycznie czegoś nauczyć i poznać lepiej własne ciało.

Wielki Duch

Posty: 31

 
Warto ogólnie przed wizytą u dietetyka zapisać swój codzienny jadłospis i zrobić profesjonalne badania krwi, dosłownie wszystko. Później w gabinecie nastąpi ich rzeczowa interpretacja, a to jednak pomaga dobrać właściwe makroskładniki w późniejszej diecie.

midnajt

Posty: 22

 
Sam się trochę w diety bawiłem, ale nigdy nie osiągnąłem takich wyników, jak u dietetyka, więc namawiam do kontaktu osobistego. Absolwenci Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego dobrze sobie radzą na tym rynku.

frezzzer

Posty: 22