Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Korzysta ktoś może z żeli które mają poprawić erekcję, powiększyć penisa itp.? Przez pół życia raczej patrzyłem na takie specyfiki z przymrużeniem oka ale ostatnio coraz bardziej się skłaniam do tego żęby coś takiego kupić...Jakieś podpowiedzi?

benia

Posty: 7

 
Jak jest stres to nie ma dobrego seksu taka jest prawda. Dlatego my to lubimy ze swoją partnerką wziąć wcześniej wspólną kąpiel coś zjeść jakiś masaż i potem to idzie jak po maśle już na automacie niemal.

Michaś

Posty: 5

 
Z takich polepszaczy to nie korzystałem, zresztą nie wiem nawet czy chcę jakoś ingerować w naturę, chociaż z drugiej strony jakbym miał ponadprzeciętny rozmiar...to myślę że niejedna moja eks chciałaby do mnie natychmiast wrócić, hehe.

grubasek

Posty: 16

 
Mi to dziewczyna mówi, że niczego sobie poprawiać nie muszę, ale ja jej też tak mówię, że ona niczego u siebie ulepszać nie musi...a tak naprawdę to mogłaby trochę schudnąć ale przecież jej tego nie powiem tak prosto w twarz..

Yuri20

Posty: 13

 
Wygodny w użyciu jest mój żel Dr.Penigreat mogę coś takiego polecić. Naturalny skład, skuteczne działanie, ja widzę sporą poprawę w każdym razie, żona też zadowolona, same zyski ;]

leeoon

Posty: 12

 
Chyba bym wolał coś do smarowania jeśli już niż jakieś tabletki, myślę że jest mniejsze ryzyko skutków ubocznych jak środek nie przechodzi przez cały układ krwionośny tylko od razu do mięśnia trafia.

Oklimas

Posty: 7

 
Tak się zastanawiam czy któryś z moich znajomych kupuje sobie jakieś tabletki zwiekszające libido, ale chyba nie będę nikogo o to pytał bo coś czuję że zostałbym źle odebrany :D

AlllB

Posty: 29

 
Czasami z żoną rozmawiamy o seksie i z tego co ona mówi wynika że jednak długość się liczy, choć nigdy mi tego wprost nie powiedziała to tak wyczytuję sobie między wierszami.

wigry00

Posty: 10