Problemy z potencja

Problemy z potencja

Dwa pytania mam do was. Po pierwsze (to pytanie bardziej do kobiet) czy długość ma znaczenie? Po drugie (to już bardziej do facetów) w jaki sposób powiększyć „interes”? Są jakieś ćwiczenia, zabiegi, albo może suplementy diety które warto brać?

EQP

Posty: 7

 
Ech, ja to wychodzę z założęnia że – nie wierz nigdy kobiecie ;) Tego czy rozmiar ma znaczenie czy nie ma to się chyba nigdy nie dowiemy...trudno, trzeba z tym żyć :P

endrjuuu

Posty: 28

 
Konkretnie to żadnego leku czy suplementu jeszcze nie stosowałem ale bardziej się „leczę” domowymi sposobami. Dobre jedzenie, dobry masaż przed seksem, jakiś czasami filmik sobie z żoną obejrzymy – odpowiedni i potem można działać ;)

erbis

Posty: 11

 
Mnie to do seksu dwa razy namawiać nie trzeba :) Zwłaszcza że mam aktualnie taką dziewczynę która naprawdę...zna się na temacie. A nie ukrywam, że wcześneij to różnie z tymi pannami bywało, niektóre to takie sztywne bywały że mało się nie pohlastałem.

Dagmara87

Posty: 9

 
Możliwości na dodanie sobie centymetrów trochę jest, ogólnie z tego co wiem większość środków działa w ten sposób że rozszerza naczynia krwionośne i stąd ten efekt – powiększenia.

Klasowe34

Posty: 17

 
No hej, ja biorę tabletki dr Penigreat, mogę polecić, żadnych złych skutków ubocznych nie widzę, a to co trzeba faktycznie urosło. Wiadomo, nie będę ściem walił że podwoiło mi rozmiar, ale różnica jest zauważalna. Jedną tabsę dziennie tu się łyka , na stronie drpenigreat.pl jest więcej info o dawkowaniu składzie i cenie.

Trener

Posty: 15

 
Chodzi mi po głowie pomysł żeby kupić jakiś wspomagacz, tylko ciekawe na ile faktycznie to coś pomoże. Wydaje mi się że najbardziej skutecznym pomysłem na zwiększenie rozmiaru byłby jakiśzabieg chirurgiczny....ale na to to ja się na pewno nie piszę.!

Klarka34

Posty: 16

 
Z czasem ta ochota na seks jest mniejsza ale też człowiek fiycznie już nie daje rady...jednka kiedyś to było się chudszym, tej energii było więcej można było zarywać noce...a teraz człowiek jednak te 8 godzin chce pospać.

Julian

Posty: 9