Kraków, gdzie znajdę sklep EKO?

Kraków, gdzie znajdę sklep EKO?

Dobry dzień wszystkim! Moi mili, już czasem mogłem na was liczyć, więc wierzę, że oraz tym razem pomożecie:) Gdzie mógłbym nabyć zdrową żywność? Tylko sprawdzone sklepy online poszukiwane!

Klasowe34

Posty: 17

 
Jest trochę kłopot z dzisiejszym jedzeniem jak się choruje na celiakię. Wiem to z doświadczenia, zatem muszę szukać sklepów ze zdrową żywnością bez glutenu. Na szczęście powstaje ich non stop sporzej w własnym kraju. W samym Kraku jest takich mnóstwo, ja akurat na ogół kupuję na ul. Legendy, w sklepie ekochatka.pl. Jest tam smaczna kasza gryczana bez glutenu, chleb oraz nawet makaron bez tego okropnego glutenu, który mi psuje wiele nerwów:P

jose_bastiano

Posty: 18

 
Pożądane byłoby zdrowo jeść, to się naprawdę opłaca. Mimo że, ekologiczna żywność jest droższa niż ta zwykła, ale prędzej czy potem takie jedzenie po prostu zaprocentuje. Rzadziej się choruje, mniej się wydaje na lekarzy i tabletki – tu są duże oszczędności. Zatem ja popieram eko jedzenie, chętnie namawiam innych do takich artykułów jak mąka bez glutenu, albo słodycze bez cukrów. U swoich dzieci już zaszczepiłam nawyk zdrowego jedzenia i wcale nie narzekają z tego powodu, albowiem eko to nie jedynie zdrowo, ale też smacznie.

Darek

Posty: 19

 
Cześć, czy są tu jakieś matki? Ja właśnie znalazłam fajny sklep, w jakim wolno kupić zdrową żywność właśnie dla bobasów. Dla mieszkańców Krakowa – sklep przy ulicy Legendy 3, dla osób, jakie są spoza Krakowa – ekochatka.pl, tutaj wolno zamawiać online. Swoim dzieciaczkom zakupiłam ostatnio super kosmetyki naturalne i kaszki mleczno – jaglane, rzeczywiście fajnie się sprawdzają i przede wszystkim mam poczucie, że daję dzieciom to co najlepsze. Pozdrawiam!

Gregor55

Posty: 22

 
Masakra jest aktualnie z tym jedzeniem. Weźcie sobie poczytajcie składy rzeczy, które kupujecie. Wszędzie jakieś barwniki, konserwanty. Ja się wcale nie dziwię, że co druga osoba ma aktualnie wrzody, natomiast co czwarta nowotwór. W końcu jesteśmy tym co jemy. Dobrze, że te sklepy ze zdrową żywnością powstają, ja też się zaczynam przerzucać powoli na ich ofertę.

tunczyk

Posty: 17

 
Witajcie! Też mam spory problem ze odnalezieniem jakiegoś sklepu ze zdrową żywnością w Krakówku. Ogólnie to kupuję w super marketach. Staram się patrzeć po etykietach, co jest zdrowe, natomiast co niepotrzebnie :) Ale wiadomo, wybór w takich sieciowych sklepach jest ograniczony. Od czasu do czasu zamówię online, ale fajnie byłoby jakby takie miejsce jedynie z eko żywnością było gdzieś w pobliżu.

SABUR

Posty: 18

 
Ze zdrowych towarów, jakie sprzedają w tych modnych ekologicznych sklepach to kupuję zwłaszcza kosmetyki oraz środki czystości. W moim mieście nie ma takiego sklepu stacjonarnego, więc jestem zdany jedynie na te online, natomiast kupowanie w nich żywności to dla mnie lekko lipny pomysł. Zazdroszczę wam z wielkich miast, że macie dostęp do takich miejsc!

Iwona3

Posty: 24

 
Jest troszkę problem z aktualnym jedzeniem jak się choruje na celiakię. Wiem to z doświadczenia, tym samym muszę szukać sklepów ze zdrową żywnością bez glutenu. Na szczęście powstaje ich raz za razem więcej w naszym kraju. W samym Kraku jest takich sporo, ja akurat najczęściej kupuję na ul. Legendy, w sklepie ekochatka.pl. Jest tam smaczna kasza gryczana bez glutenu, chleb i nawet makaron bez tego okropnego glutenu, który mi psuje mnóstwo nerwów:P

Mord

Posty: 20

 
Witam miłośników zdrowia:) Człowiek to dziwna istota, jak się ma zdrowie to się o nie nie dba, dopiero jak się zdrowie skończy, to nagle się okazuje jak było ważne...Tak było ze mną. Po operacji żołądka musiałem zupełnie zmienić przyzwyczajenia żywieniowe. Zacząłem szukać godziwych sklepów eko w necie, zacząłem też czytać dane na etykietach informujące o składzie. Świadome odżywienia to przepis na długie zdrowie i dobre życie. Pozdrawiam was, fajnie, że ludzie coraz więcej chcą wiedzieć o ofercie ekologicznych dostawców.

Kruk

Posty: 25

 
Mogę polecić sklep, który mamy w Krakowie przy ulicy Legendy. Można tam prosto trafić, jedynie wypada pamiętać, że wejście od ulicy Na Błonie:) Jak ktoś nie chce być osobiście, można zamówić online na ich stronce ekochatka.pl. Jest tam sporo rzeczy dla diabetyków, ale nie jedynie. Oprócz żywności, polecam też ich produkty kosmetyczne i higieniczne. Tylko sprawdzeni producenci, przystępne ceny. Pozdroofki!

stopiw7

Posty: 18