Sklep ogrodniczy dla ciebie

Sklep ogrodniczy dla ciebie

Hejka, gdzie mogę zamówić truskawki o smaku ananasa? Niezwykle mi zasmakowały i chciałabym je umieścić w moim ogródku niemniej jednak są bardzo trudno dostępne w naszym kraju. Proszę o rady. Będę wdzięczna za informacje.

Domeczek3

Posty: 16

 
Dzień dobry, również poszukuję sklepu z kwantami, szczególnie chodzi mi o krzewy niemniej jednak parę odmian kwiatków też bym zamówiła. Poszukuję rzadkich gatunków, więc proszę polećcie mi profesjonalny sklep internetowy, który spełni moje oczekiwania.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Annna1

Posty: 31

 
Hej, szukam również sklepu z roślinami, nie mam zaufania do tych miejskich sklepików z nasionami marchewki. Poszukuje rzadkich odmian krzewów dlatego nie mam wyjścia i musze zamawiać je poprzez internet, jak macie namiary na jakiś dobry sklep to podzielcie się nim ze mną, dziękuje z góry.

didiw

Posty: 29

 
Witam, niezmiernie proszę o informacje na temat jakiegoś sklepu internetowego, który zajmuje się sprzedaż kwiatów i krzewów, zakładam w tym roku ogródek i pragnę aby był nadzwyczajny. Niezmiernie proszę o informacje, bowiem już niebawem trzeba zacząć sadzić pierwsze roślinki, dziękuję wszystkim, którzy mi postanowią pomóc.

Anno Domini

Posty: 24

 
Dzień dobry, bardzo potrzebuję namiarów na sklep przyrodniczy, dokładnie chodzi mi o sklep, w którym można zamówić bardzo powszechne gatunki roślin. Czekam na szybka odpowiedź i rady na dany temat. Odpowiedzcie mi bardzo prędko.

Jooozek

Posty: 19

 
Dzień dobry, czy wiecie gdzie można nabyć niezmiernie dobre i rzadkie gatunki roślin? Moja córka niezmiernie lubi rzadkie okazy więc chciałam jej zamówić jakiś piękny kwiat na urodziny taki aby nadawał się do posadzenia w ogródku. Liczę na wsze rady, serdecznie będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, dziękuję z góry, pozdrawiam.

Rambdalll

Posty: 19

 
Cześć, słyszałam o sklepie internetowym http://www.gardenpark.com.pl natomiast nie wiem czy jest on godny uwagi, może ktoś z was miał już z nim do czynienia? Podzielcie się doświadczeniami na dany temat, będę wdzięczna za informacje, dziękuję.

Bobek1200

Posty: 30