Atrakcje Poznań

Atrakcje Poznań

Chcę zabrać dziecko do muzeum w Poznaniu, słyszałam o tym nowym 6D. Czekam na waszą opinię, czy należałoby?

Geodeta22

Posty: 11

 
Akurat byłam tam i mogę polecić z zamkniętymi oczami to muzeum, którego projekt powstał właśnie na podstawie legend Poznania http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html

pawel253

Posty: 9

 
Najlepsza zabawa jest dla dzieci. Nawet jeśli nie chciały słuchać legend Poznania coś tam w nich zostaje. Zorganizowaliśmy szkolne wyjścia do tego muzeum i nie żałujemy. Dzieci świetnie się bawiły, zintegrowały ze sobą i bardzo nam dziękowały, że tam pojechaliśmy. Chcą jeszcze:-)

@marcelko

Posty: 8

 
Najlepsza zabawa jest dla dzieci. Nawet jeżeli nie chciały słuchać legend Poznania coś tam w nich zostaje. Zorganizowaliśmy szkolne wyjścia do tego muzeum i nie żałujemy. Dzieci znakomicie się bawiły, zintegrowały ze sobą i bardzo nam dziękowały, iż tam pojechaliśmy. Chcą jeszcze:-)

SABUR

Posty: 18

 
Nie miałam pojęcia, że to takie ekstra muzeum w Poznaniu. Tak to już jest, że jak człowiek ma pod nosem to nie dostrzega, nie idzie, a jak daleko to się wybiera i niezmiernie chce. Teraz już wiem, że jest tu super.

Marioleczka

Posty: 21

 
Wrażeń aż za wiele chyba jak na jeden raz:) Poważnie mówiąc jednakże o tym muzeum z poznania to idealne miejsce, żeby się rozerwać. Byłam tam z dziećmi i wszyscy jesteśmy zachwyceni. Czeka mnie kolejne wyjście, bowiem dzieciaki znowu chcą:) Cóż jak mus to mus.

bodzik155

Posty: 18