Wycieczki do Kaukazu, gdzie się udać?

Wycieczki do Kaukazu, gdzie się udać?

Hej.
Czy znacie jakieś biuro podróży, które regularnie organizuje wycieczki do Gruzji? Macie jakieś porady, do jakiego biura mógłbym się udać, aby mój wyjazd był naprawdę dobrze zorganizowany?

Wiśniak45

Posty: 8

 
Razem z dziewczyną zdecydowaliśmy się na wybór wycieczki do Hiszpanii.

Okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę, bo trafiliśmy na znakomitą pogodę i świetne warunki hotelowe, które są zasługą biura http://www.sjestatravel.pl, z którego oferty zdecydowaliśmy się skorzystać. Komfortowy przelot samolotem, świetny hotel i jedzenie, a także mnóstwo atrakcji.

Rewelacja!!!

mniszekk

Posty: 8

 
Wydaje mi się, że gdy ktoś chce przede wszystkim odpocząć po ciężkim roku to może zastanowić się nad korzyściami, które będą w stanie zaproponować im wycieczki do Portugalii. Osobiście wybrałem ten kierunek wakacji i nie żałuję. Nie zapłaciłem wspólnie z żoną przesadnie dużo w biurze podróży, a liczba atrakcji, z którymi mieliśmy do czynienia była naprawdę ogromna.

Malinka Moja

Posty: 19

 
Osobiście niezwykle cenię sobie wycieczki do Kaukazu, które polecałem zarówno praktycznie wszystkim znajomym. Każdy, kto skorzystał z mojej rady przyjeżdżał do kraju wypoczęty, a jednocześnie zaspokojony, bowiem zobaczył znacznie więcej niż podczas pobytu np. w Egipcie.

pawel-2910

Posty: 23

 
W moim wypadku organizatora wycieczek do Gruzji znalazłam na podstawie rekomendacji, którą wystawiła jednej z firm koleżanka. Szczerze to bardzo bałabym się powierzyć los swoich wakacji jakieś firmie, o której nie miałabym żadnych informacji.

Ponadto bardziej polecałabym wybór doświadczonych biur, które działają na rynku od co najmniej kilku lat.

Kasiaaaa1

Posty: 24

 
Wydaje mi się, iż nie ma nic skomplikowanego, gdy chcemy wybrać satysfakcjonujące warunki, jakie będą uwzględniały wycieczki do Hiszpanii. Osobiście sprawdzałem zawsze czas pobytu, standard hotelu, wyżywienie, a zarówno sposób dotarcia na miejsce, np. samolotem.

derums3

Posty: 15

 
Wydaje mi się, że nie ma nic skomplikowanego, gdy chcemy wybrać satysfakcjonujące warunki, które będą uwzględniały wycieczki do Hiszpanii. Osobiście sprawdzałem zawsze czas pobytu, standard hotelu, wyżywienie, a także sposób dotarcia na miejsce, np. samolotem.

borek149

Posty: 7