słoneczne wyspy wakacje - szukam!!

słoneczne wyspy wakacje - szukam!!

Marzy mi się Tajlandia. Na takim urlopie już dawno nie byłam. Nie wiem jednak, czy wybrać indywidualne wakacje, czy szukać biura. Jak myślicie?

Lechu351

Posty: 10

 
Też szukam oszczędności, niemniej jednak nie mam zamiaru zabrać rodzinki do Azji, nie mając pojęcia o tamtejszych zwyczajach, kulturze itp. Za wiele mam do stracenia :) Niewątpliwie nie uważam, żeby w Tajlandii czy Birmie było mega niebezpiecznie, niemniej jednak wycieczki zorganizowane to z pewnością doskonalszy pomysł niż samodzielna męczarnia.

labuh

Posty: 11

 
To która z agencji ma taką elastyczną ofertę, bo osobiście z wieloma kwestiami też bym sobie poradziła na miejscu. Gorzej tylko z safari w Azji, bo wybieram się głównie na wakacje właśnie w celu nurkowania :)

mniszekk

Posty: 8

 
Oj tak Phuket to idealne miejsce do odpoczynku, choć ostatnio zrobiło się tu niesłychanie gwarno :D To egzotyczna wyspa, na jaką częstokroć wracamy z rodziną. Dzieciom się podoba, a indywidualnie mniej kosztuje.

brzoza78

Posty: 17

 
To może tutaj wam się spodoba :) thailand-trips.pl Całkiem inne biuro niż reszta. Można zaoszczędzić, bo to jakby Tajlandia na własną rękę, ale z pomocą agencji, która ci wszystko zapewnia od a do z. Planujesz razem z nimi, wybierasz, gdzie chcesz jechać itd. nawet zakwaterowanie.

bartek33

Posty: 8

 
Tajlandia Birma to moje regiony :) Nie zamieniam tego letniego wypadu na nic innego, bo cenię sobie tamtejsze atrakcje i wszelkie wycieczki. Ogólnie chwalę te miejsca za kulturę rdzennych mieszkańców, mega przyjaźnie nastawieni do życia. Inna kultura, inne wszystko, aż nie chce się wracać do teraźniejszości :D

Laleczka

Posty: 10

 
Sprawdźcie sobie oferty agencji turystycznych. Osobiście obawiałbym się z rodziną tak na własną rękę. Uważam, że bezpieczniej jest zdecydować się na egzotyczne wakacje z biurem. My też podjęliśmy taką decyzję co do Tajlandii.

alliknet5

Posty: 12