Szlak na rysy, poszukuję !!

Szlak na rysy, poszukuję !!

Cześć. Czy ktokolwiek z Was zna dolina gąsienicowa szlaki? Pytam, ponieważ w najbliższej przyszłości wybieram się w te rejony i chciałabym uzyskać przydatne informacje o szlakach.

zimosik6

Posty: 7

 
Długo szukałam informacji na ten temat, który szlak na szpiglasowy wierch będzie dla mnie bezdyskusyjnie najlepszy. Taką wiedzę zdobyłam dzięki temu forum :)

@marcelko

Posty: 7

 
O szlakach na dolinę gąsienicową należałoby nieco poczytać, aby świadomie dokonać wyboru tego, który będzie odpowiadał realnym umiejętnościom miłośników górskich wypraw. Przeceniając swoje siły może okazać się, iż podróż będzie prawdziwą męczarnią zamiast przyjemnością :)

Acclaim

Posty: 10

 
Na wielu stronach internetowych opisane są szlaki na szpiglasowy wierch. Wybór jednego z nich był w moim wypadku niełatwym zadaniem, któremu byłem w stanie sprostać. Myślałem, że będzie prościej.

monichś

Posty: 11

 
Moim kolejnym celem jest przełęcz pod chłopkiem. Przyznam szczerze, że z satysfakcją zapoznałam się z informacjami, które znalazłam w Waszych licznych wypowiedziach. Czytam dalej i liczę na więcej. Bardzo dziękuję za wartościowe porady, które tu się pojawiają.

guru67

Posty: 10

 
Mogę wypowiedzieć się na temat szlaku na morskie oko, który znalazłem w Internecie, a mianowicie w obrębie tej strony internetowej: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/12/szlak-na-morskie-oko-i-czarny-staw-pod.html. Dzięki niemu możecie zajrzeć nad Czarny Staw. Polecam!

Miki

Posty: 14

 
Mam świadomość, iż preferowany przeze mnie szlak na szpiglasowy wierch nie należy do grona najpopularniejszych, lecz właśnie na tym polega jego urok. Wydaje mi się, iż może spodobać się również Wam, a w związku z tym chętnie prześlę Wam opracowaną trasę chociażby na adres e-mail :)

Kasiaaaa1

Posty: 24

 
Niezmiernie długo szukałam w Internecie rzetelnych informacji o tym, jak wygląda szlak na rysy. Wiem, że mnóstwo zależy m.in. od preferencji miłośników górskich eskapad.

nerkuś

Posty: 16

 
Przyznam szczerze, że niezmiernie doceniam przełęcz pod chłopkiem. To doskonała atrakcja turystyczna, jaka cechuje się wysokością 2307 metrów. Jednocześnie nienadzwyczajnie trudno na nią wejść. To plus.

ZjadaczGłów

Posty: 15

 
Jeszcze nigdy nie wchodziłem na Morskie Oko, więc chętnie przeczytałem Wasze odpowiedzi na temat tj. szlak na morskie oko. Mam nadzieję, iż wykorzystam któryś ze szlaków w praktyce.

pawel253

Posty: 17