Wczasy w Kołobrzegu

Wczasy w Kołobrzegu

Wybieram się na wczasy wakacyjne z rodziną, ale jeszcze nie zaplanowaliśmy żadnego noclegu. Chciałbym zwiedzić w tym roku morze. Może jakieś sugestie?

Nenoo45

Posty: 17

 
Trójmiasto się poprawiło dla turystów. Bardzo dużo imprez w sezonie. W Mielnie jest super klimat dedykowany imprezowiczom. W Grzybowie czyste plaże, super jedzenie, umiarkowane ceny. Wypoczynek zależy od lokalnej specyfiki.

Ralphy

Posty: 16

 
Ja bym na twoim miejscu szybko rezerwował miejsce, nawet w najmniejszych miejscowościach. W tamtym roku na tydzień przed wyjazdem się obudziłem i niestety najfajniejsze noclegi były zajęte.

Rico

Posty: 23

 
Domki letniskowe są fajne pod warunkiem, że nie są bardzo do siebie zbliżone. Wiadomo, czasami człowiek chce się pobawić. Polecam bardziej kemping lub namiot.

Luz i integracja na całego :)

Grzaleczkaa

Posty: 20

 
Grzybowo jest fajne. Niedaleko Kołobrzeg i Koszalin, kilkaset metrów do plaży, niskie lokalne ceny.

Bierny67

Posty: 22

 
Domek letniskowy jest znacznie tańszy, biorąc pod uwagę wyjazdy dłuższe. Po porównaniu wychodzi nawet ponad tysiąc złotych, co uważam za dużą kwotę na wakacjach. Lepiej ją sobie wydać na dodatkowe atrakcje, np. połowy dorsza, imprezy tematyczne, SPA.

Nikiiii

Posty: 22

 
Polecam domki letniskowe http://www.kolberg.pl i jeszcze dodatkowo dłuższe rejsy wędkarskie. W tamtym roku złowiłem największego dorsza, chociaż pierwszy raz miałem w dłoniach wędkę :) Śmiechu było sporo, a i drobny upominek dostałem :) Spędziłem w Grzybowie dwa tygodnie z rodzinką i ani chwili nie żałuję. Mam nadzieję przy najbliższej okazji tam wrócić.

@_yyy111

Posty: 21

 
Nie do pobicia moim zdaniem pod względem wypoczynkowym są domki letniskowe z widokiem na morze. Posiedzieć sobie na tarasie, zjeść grilla, popatrzeć w morską dal. Super sprawa.

BBGGRR2

Posty: 16

 
Wyjeżdżasz z rodziną i dzieckiem?

Wtedy obowiązkowo zainteresuj się domkami letniskowymi, z placami zabaw i dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych. Ja zawsze się boje wchodzić w tłum z dzieckiem, dlatego lepsze staną się stosunkowo mniejsze miejscowości.

yarofe

Posty: 23

 
W największych miejscowościach nadmorskich zawsze miałem problem z brudnymi plażami. Dopiero po wizycie w mniejszym miasteczku zrozumiałem, co to znaczy czysta plaża.

Szybka Krysia

Posty: 18