Zależy mi na tanim noclegu w Poznaniu

Zależy mi na tanim noclegu w Poznaniu

Cześć, poszukuje taniego noclegu w poznaniu, mam nadzieję, że doradzicie mi gdzie najlepiej będzie się zatrzymać, czekam na informacje, pozdrawiam serdecznie.

Winect56

Posty: 16

 
Witam serdecznie, bardzo jestem zadowolona z mojego urlopu, który spędziłam wraz z mężem w Poznaniu w przepięknym hotelu http://www.hostel-jezyce.pl, jestem zachwycona tym miejscem i na pewno do niego niebawem wrócę. Będziecie zadowoleni z pobytu w tak cudownym miejscu!

klimnrt

Posty: 20

 
Witam serdecznie, moja córka studiuje zaocznie w poznaniu i chce w weekendy nocować właśnie w tym miejscu.

Możecie powiedzieć mi czy jest hotel, w jakim będzie ona mogła spędzić właśnie ten czas? Czekam na informacje, pozdrawiam i z góry dziękuję.

Sarenka

Posty: 20

 
Witam serdecznie, koniecznie poszukuje taniego noclegu w Poznaniu, zależy mi na odnalezieniu hotelu, w jakim będzie panowała miła atmosfera, porządek i tak dalej a najbardziej zależy mi na atrakcyjnych i korzystnych cenach, więc jak takowy znacie to podajcie adres.

Reklama

Posty: 19

 
Moja mama bardzo polecała mi hotel jeżyce w poznaniu i pewnego razu się do niego wybrałam i słowa mojej mamy okazały się w stu procentach prawdziwe. Ceny za dobę były bardzo korzystne z czego chyba najbardziej się ucieszyłam.

Mam nadzieję, że wam pomogłam. Pozdrawiam serdecznie i polecam gorąco.

Kasiulak23

Posty: 23

 
Będę niesłychanie wdzięczna jeśli zechcecie powiedzieć mi coś na temat hotelu jeżyce w Poznaniu? Mam zamiar się do niego wybrać w najbliższym okresie a nie jestem co do niego przekonany, możecie wyrazić własne zdanie na dany temat?

Czekam i pozdrawiam serdecznie.

CAUCHETWERE

Posty: 16

 
Witam, mam do was wielką prośbę, koniecznie poszukuję taniego hotelu w Poznaniu, może wiecie gdzie takowy znajdę? Będę wam bardzo wdzięczna jeśli podacie mi na takowy namiary. Zależy mi aby z niego była dobra komunikacja miejska.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi!

Dydusek

Posty: 19