Czy znacie wycieczki rodzinne all inclusive ?

Czy znacie wycieczki rodzinne all inclusive ?

Witam. Co sądzicie o wycieczkach rodzinnych all inclusive, ale chodzi nam dokładnie o Malediwy albo Tajlandię. Jak coś, to piszcie.

Marti

Posty: 7

 
Ja podobnie. Mam zamiar w przyszłym roku sięgnąć z wycieczek rodzinnych all inclusive. Ta forma coraz niezwyklej mi się podoba, w szczególności gdy czytam oferty. Wydać będzie trzeba, natomiast jak urlop to urlop.

Klarka45

Posty: 18

 
Może prawda, że trzeba liczyć się z ceną za takie wakacje all inclusive, ale z drugiej strony samemu się takich nie da zorganizować. Wyjeżdżając za granicę do nowego miejsca, to bardzo ważne, żeby było bezpiecznie. A tego typu oferty są sprawdzone, więc nie trzeba mieć obaw.

wrrraak22

Posty: 6

 
Myślę, że też zdecydujemy się na taką formę. Z tego co widziałam, to teraz wakacje rodzinne all inclusive to zupełnie coś innego. Najbardziej weseli mnie fakt, że jest opieka do dzieci nawet, jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny i gwarantowane są najmłodszym atrakcje.

Abaddon616

Posty: 15

 
Nic tylko się decydować. Porównując ceny, można powiedzieć, że wychodzi podobnie. Wybierając wycieczki all inclusive, nie musisz martwić się o nic. Nie chodzi tylko o jedzenie, napoje, otwarte bary, ale przede wszystkim o rozrywkę, sport. Dla mnie to ważne.

nikolusw

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o wycieczki all inclusive to polecam to biuro podróży clubmed.pl. Zapewniają mnóstwo atrakcji, dlatego nie bez powodu korzystaliśmy, ale też będziemy w przyszłości.

Polaczek90

Posty: 12

 
My się wahaliśmy, natomiast w końcu komfort wziął górę :) Głównie, iż był to wyjazd z dziećmi za granicę. Nie żałujemy wydanych pieniędzy na wakacje all inclusive i polecamy każdej rodzinie, jaka się zastanawia. Na nas przyszedł najwyższy czas :D

bruklin187

Posty: 11

 
No właśnie my też z mężem przekalkulowaliśmy, że nie wychodzi to sporo wiecej. Jak jedziesz z dziećmi, to wiadoma sprawa, że musisz im zagwarantować atrakcje, rozrywkę itp. rzeczy. Tak to masz wszystko wliczone w cenę. My już jesteśmy pewni, że kolejny urlop to będą właśnie wakacje rodzinne all inclusive. Już nawet kilka ofert mamy na oku :D

BenK000

Posty: 18