usługi ogrodnicze łódź, zna ktoś ?

usługi ogrodnicze łódź, zna ktoś ?

Witam. Mam pytanie o usługi ogrodnicze w Łodzi. Znacie jakieś godne polecenia? Chodzi mi o kompleksowe prace wraz z budową.

Malinka Moja

Posty: 5

 
Myślę, iż usługi ogrodnicze nie są tanie i właśnie dlatego, jak dotychczas radzę sobie samodzielnie, ale gdyby ktoś polecił tanią firmę w Łodzi, to chętnie sprawdzę :D i odezwę się potem.

CZesiek45

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o projektowanie ogrodów, to mam nadzieję, że wreszcie dogadam się z jakąś firmą w Łodzi, bo jak dotychczas, to ciężko to szło, tym bardziej że mnie nie ma sporo czasu w kraju, a chciałbym zostawić te prace i mieć pewność, że wszystko zostanie zrealizowane dobrze i na czas oraz sumiennie.

Lalka

Posty: 7

 
Usługi ogrodnicze w Łodzi. Ktoś, coś? Chodzi o projekt ogrodu. Ogromna powierzchnia do zaaranżowania. Samemu nie da się tego ogarnąć, zwłaszcza że tu trzeba zrobić konkretny porządek ze starymi drzewami. Na pewno sporo pracy i czasu :(

Yuri20

Posty: 11

 
Znakomite usługi ogrodnicze w Łodzi http://pmgarden.com.pl. Mam nadzieję, że sprawdzą się również w waszym wypadku. Polecam z własnego doświadczenia. Specjaliści, którym pożądane byłoby zaufać.

retrun

Posty: 11

 
Fajnie mieć kogoś zaufanego, kto wie, co trzeba zrobić o danej porze roku itd. W tym sezonie będę musiał zabrać się za szukanie usług ogrodniczych w Łodzi, bo ogród jest w coraz bardziej opłakanym stanie, a mógłby idealnie wyglądać pod doświadczoną opieką :)

zwc18

Posty: 16

 
Na wiosnę czeka mnie dużo pracy w ogrodzie. Sprawdzałam usługi dotyczące budowy ogrodów w Łodzi. Jest dużo usługodawców, więc mam nadzieję, że uda mi się znaleźć firmę, która ma niewygórowane ceny. Jak coś, to oczywiście możecie pisać, z jakich usług korzystaliście i ile mniej więcej kosztuje projekt ogrodu.

Merlinek

Posty: 14