Kupię w Krakowie fotel z technorattanu ?

Kupię w Krakowie fotel z technorattanu ?

Chcę kupić altanę ogrodową, nie wiem co wybrać, co jest teraz w modzie. Jak znacie jakiś sklep z krakowa, dajcie znać.

Laleczka

Posty: 10

 
Poszukiwałem również jakiejś porządnej oferty mebli ogrodowych z krakowa, skorzystam. Podjadę sam zobaczę, co oferują, na stronie widać, że rzeczywiście są ładne i nie ma obaw o jakość. Technorattan teraz dużo się słyszy o tym materiale, podobno najlepszy.

E-GOista

Posty: 16

 
W ogrodzie konieczna jest huśtawka:) Polecam ogrodową wersję z technorattanu ze sklepu w krakowie http://modnymebel.istore.pl/pl/hamaki-i-hustawki

beniek

Posty: 23

 
Bardzo spodobała mi się huśtawka ogrodowa z technorattanu. Chyba będę musiała ją kupić, bo dzieciom też podoba się taka forma leżakowania i bujania się:) Jak na kraków to niezła oferta cenowa, widziałam też, że mają często jakieś obniżki cen, więc może uda się jeszcze taniej kupić. Pozdrawiam.

basu

Posty: 24

 
Pytanie o meble ogrodowe rattanowe? Tu w krakowie mamy dużo dobrych ofert. Kupiłem do ogrodu meble z tego materiału i naprawdę jestem zadowolony, choć mówiono mi, że do końca nie jest tak trwały jak technorattan. U mnie się sprawdza i wygląda wspaniale, stylowo i z klasą.

Nim_wer

Posty: 17

 
Na pytanie czy meble ogrodowe rattanowe są trwałe, odpowiadam, że tak i poza tym polecam sklep z krakowa, bo warto u nich kupować. Rattan też jest wytrzymały i nie ma prawa zgnić, jak o niego dobrze zadbasz odpowiednio. Polecam naturalny design, świetnie się komponuje z zielenią. Naprawdę polecam:)

23-Obert

Posty: 12

 
Też uważam, że meble ogrodowe powinny być z technorattanu, to świetny materiał odporny na warunki atmosferyczne. Swoje kupowałam w sklepie w krakowie i jak na razie służą mi już 3 rok, nie mam problemów z nimi żadnych, nie wyblakły, niż zgniły, bardzo dobra jakość. Tylko takie polecam.

pawel253

Posty: 13

 
Ja też jestem happy, że udało mi się u nich kupić piękny stół z technorattanu, to znakomity materiał do ogrodu, nie niszczeje. Niesłychanie polecam ten sklep z krakowa wszystkim, którzy cenią sobie jakość wykonania i solidne oferty.

codePerformance

Posty: 14

 
Jak dla mnie bomba. Najniezwyklej spodobała mi się propozycja koszy z technorattanu, cacko jak nie wiem co i będę go kupować. Nie widziałam nigdzie takich mebelków, jak tu w tym sklepie z krakowa. Mają nosa do tego, co podoba się klientom:)

Rambdalll

Posty: 19